životní

Pojďme společně změnit své životy

9. dubna 2017 v 13:19 | ra.innie
Posledních pár týdnů řeším neustále něco, co se motá stále a stále dokola. Jako spirála vody ve dřezu, která se ne a ne ztratit. Vy pořád doufáte, že konečně zmizí a přestane vás spoutávat. Voda však zůstává dál a dál se spirálovitě točí. Myslela jsem, že už je to konečně za námi. Myslela jsem, že už to bude jen dobré a že to chceme oba dva. Mýlila jsem se.

Nesnadný život upíra

18. března 2017 v 18:59 | ra.innie
Dnes ráno mě probudily dešťové kapky, které mi ťukaly na okno a jeho parapet. Jakoby mě volaly do nového dne. Konečně dne, kdy zalezlo slunce a nebudilo mě svými parsky. Nikdy jsem neměla ráda slunce. Mým snem je žít tam, kde slunce nesvítí.

Stavárna mi změnila život

9. prosince 2016 v 15:59 | ra.innie
Škola a léta ve škole strávená patří k neméně důležitým věcem v životě člověka. Tématem týdne je Změnilo mi život… a prvotní myšlenka na článek, který bych k tomuto tématu přiřadila, byla téměř jasná. Původně jsem si samozřejmě myslela, že napíšu o ní, ovšem ona k mému životu už tak nějak patří a tudíž se nedá říct, že by mi změnila život. Spíše ho obrátila jiným směrem, proto spojení tématu tohoto týdne se školou, pro mě bylo celkem jasné.

Oblíbená motta a životní hesla

30. září 2016 v 12:59 | ra.innie
Nikdy jsem nebyla ten typ člověka, který by motta a citáty sbíral nebo dokonce vyhledával. Životní cesta a to, co mě na ní potkalo, se sešlo jedno s druhým a postupem času mou cestu několik citátu, jak to říct, doplnilo.

Dvě v jednom balení

24. září 2016 v 20:49 | ra.innie
Jsem složitá. Jsem tak složitá osobnost, že málokteří lidé mě dokážou pochopit. Mívám dny, kdy jsem v pohodě a všechno je tak, jak má být. Ve škole mi nic příliš nevadí, jsem schopná poslouchat výklady učitelů, dokážu se s lidmi ze svého okolí úplně normálně bavit, mám dobrou náladu a neřeším žádné velké problémy. Pak ovšem přijde má temná stránka, myšlení se mi obrátí o tři sta šedesát stupňů a stav dobré nálady a pohody se během chvilky dokáže úplně změnit. Je to tu, říkám si vždycky, mé druhé já se hlásí ke slovu.

První vzpomínka na chlupatý uzlíček

25. srpna 2016 v 13:59 | ra.innie
Blížil se konec školního roku 2003. Tehdy jsem byla žačkou třetí třídy základní školy. V kalendáři byl list s měsícem červnem. Naprosto přesně si ten den vybavuji. Přehrává se mi před očima jako by to bylo dneska. Byl to jeden z nejhezčích dnů. Jeden z nejhezčích dnů v životě.

Nové shledání

13. července 2016 v 17:09 | ra.innie
V kalendáři pověšeném na stěně mého pokoje bylo toho dne datum čtrnáctého února. Svátek zamilovaných pro mě nebývá nijak výjimečným dnem v roce, pouze jednou se mi poštěstilo být na Valentýna s mým, dnes už pět let, bývalým přítelem. Ovšem letos, letos to bylo jiné.
 
 

Reklama