oběžník

Záměrný výpadek blogu a článek na hlavní stránce

8. dubna 2017 v 10:09 | ra.innie
Někteří z vás, kteří tenhle blog navštívili koncem března, si jistě všimli, že zde byl jakýsi výpadek, záměrný výpadek. Ano, musím přiznat, že záměrný výpadek. Bylo účelem, aby se stránka nenačítala. Důvodem bylo, že jsem potřebovala být nějaký ten den offline a distancovala jsem se od všech sítí na internetu, do kterých spadal i blog. S tím také souvisí to, co se mi posledních pár týdnů děje, ale o tom až v příštím článku.

Než zamhouřím očka, počítám jako kočka

4. března 2017 v 17:09 | ra.innie
Článek o snech bude dnes, díky tématu týdne, zařazen netradičně do rubriky oběžník. Obvykle své sny sepisuji do snové, ovšem dnes se slova tohoto článku hodí spíše do jiné rubriky. Při vyslovení slovního spojení "Před usnutím" se mi nebaví nic jiného, než sen, jenž se mi zdál v noci ze středy na čtvrtek.

Zoubky jako mladej delfínek

20. února 2017 v 17:19 | ra.innie
Dlouho nepřibyl žádný článek do téhle rubriky. Jak se mám jsem vám už sdělila v sobotu. Poslední dobou mé dny tak nějak splývají v jeden. Nebyla by to ale rubrika oběžník, kdyby se nejednalo o další běžný den. Podělím se s vámi o ten dnešní.

Mám doma mínus osm stupňů! Vážně, a nemáš náhodou ten teploměr za oknem? No, mám, proč?

3. ledna 2017 v 12:59 | ra.innie
Dnešní dopoledne jsem se s ženou, která dala život mé matce, vypravila do města sehnat ženě, která dala život mě, něco k svátku, protože právě dnes jsou její jmeniny. Naše město je velmi malé, proto v dopoledních hodinách nebyla na zdejším náměstí doslova ani noha. Dokonce i jeden ze dvou obchodů s potravinami, které se v našem městečku nacházejí, měl zavřeno. Prý kvůli inventuře. Tu a tam se v podloubí domů mihl jeden z vietnamských obchodníků a to bylo vše. Jakoby život z náměstí úplně vymizel.

Vánoční dárky neshánějte, rovnák na ohýbák už je pravděpodobně vyprodaný

13. prosince 2016 v 17:19 | ra.innie
Ke konci minulého pracovního týdne, ve čtvrtečních večerních hodinách, jsem cestovala velkoměstskou hromadnou dopravou. Rafičky mých hodinek ukazovaly něco málo po páté hodině odpolední. Obvykle do dopravního prostředku nastupuji na jedné z rušnějších zastávek, i ve čtvrtek tomu nebylo jinak.

Za oknem prší vločky a sněží déšť

10. listopadu 2016 v 17:19 | ra.innie
Dnešní ráno bylo jiné. Vstala jsem jako obvykle kolem půl sedmé, jako vždy, když mám školu od osmi hodin. Prvních pár minut po probuzení den nezačal nijak výjimečně, ráno jako každé jiné. Ovšem když jsem došla k oknu, abych do místnosti pustila trochu čerstvého a studeného vzduchu z venku, tu krásu jsem uviděla.

Když ti padne auto na strom a ty při tom žehlíš nádobí

8. října 2016 v 18:39 | ra.innie
Tak přesně těmito slovy by se dal popsat můj podzim. Podzim, na který jsem se těšila, protože jsem člověk, který s létem příliš nesympatizuje. Tedy sympatizoval by, kdyby se s letními měsíci kamarádila i jeho alergie na sluníčko. To se ovšem neděje, tudíž mým nejoblíbenějším obdobím je podzim a po něm zima. Ano, patřím do té skupiny lidí, kteří mají raději chlad než tropické teploty.
 
 

Reklama