Nové shledání

13. července 2016 v 17:09 | ra.innie |  životní
V kalendáři pověšeném na stěně mého pokoje bylo toho dne datum čtrnáctého února. Svátek zamilovaných pro mě nebývá nijak výjimečným dnem v roce, pouze jednou se mi poštěstilo být na Valentýna s mým, dnes už pět let, bývalým přítelem. Ovšem letos, letos to bylo jiné.


Blížila se čtvrtá hodina odpolední, já jsem odpočítávala každou minutu a byla jako na trní. Po čtrnácti dnech jsem se měla opět setkat se svou láskou. Před domem jsem uslyšela auto rodičů. Okamžitě jsem vyběhla z domu a čekala, až z něj posádka vystoupí. Táta už na mě z dálky volal. Věta se slovy tak jsme ti ho konečně přivezli, mi v uších zněla jako ta nejkrásnější hudba na světě. Konečně jsem se s ním opět mohla setkat. Je můj, jen můj.

Dvoutýdenní odloučení pro mě, jako vysokoškoláka, byla neskutečně dlouhá doba. Být během těch dnů bez možnosti pracovat na věcech a projektech do školy a bez přístupu k informacím na internetu pro mě bylo dosti komplikované. Veškerá skripta a většinu ostatních věcí do školy mám zejména v elektronické podobě, takže být bez notebooku čtrnáct dní pro mě bylo opravdu těžké. Naštěstí byl ale zrovna začátek letního semestru, takže se to ještě dalo nějak přežít.

Za všechno přitom mohla jedna nešťastná náhoda. Občas dokážu být celkem nešikovná a tak se stalo, že jsem s počítačem spadla ze schodů a mechanicky mu poškodila pevný disk. Když jsem viděla, jak se neviditelná data sypou z laptopu na dlažbu v chodbě, draly se mi až slzy do očí. Okamžitě jsem s notebookem a všemi kabely k němu náležícími, sedla do auta a dovezla jej do opravny.

Valentýnské shledání s mou elektronickou láskou tak pro mě, v uvozovkách, bylo velmi emotivní. Uvědomila jsem si, že ztráta dat z disku pro mě byla jako rána kladivem, proto jsem se rozhodla, že se znovu vrátím k blogování. Ono mít některé myšlenky uložené ve virtuální síti opravdu není na škodu, to mi věřte.

Děkuji za přečtení prvního článku.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama